Imprezy rodzinne

Imprezy rodzinne w restauracji My Corner we Wrocławiu

Imprezy rodzinne w My Corner – wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Gości, Hotel Scandic Wrocław stworzył specjalną ofertę, która przypadnie do gustu nawet tym najbardziej wymagającym.
Niepowtarzalne, nowoczesne wnętrza hotelu Scandic Hotel stanowią doskonałe tło dla spotkań w gronie najbliższych i przyjaciół.
Doskonałe potrawy, serwowane przez naszego mistrza, szefa kuchni, Łukasza Zaczyńskiego, będą doskonałym uzupełnieniem do radości spotkań w rodzinnym gronie.

Personel Hotelu z przyjemnością pomoże Państwu w wyborze menu i zaproponuje odpowiednie wino do każdego z serwowanych dań.
Naszym misją jest to, by każda z wizyt w Hotelu Scandic Wrocław oraz w restauracji My Corner miała niepowtarzalny charakter, a wszyscy nasi Goście czuli się u nas wyjątkowo.

Zapraszamy Państwa do zorganizowania u nas uroczystego przyjęcia, z miejscem nawet dla 180 osób:

  • wesela
  • chrzcin
  • komunii
  • urodzin
  • konsolacji

Imprezy rodzinne – podchodzimy z profesjonalizmem do każdej, którą dla Was przygotujemy.
Wiemy jak ważny jest czas z najbliższymi, dlatego z przyjemnością zaprezentujemy Państwu wszelkie możliwości zorganizowania tak ważnej dla Państwa imprezy, której niezwykłą oprawę zapewni Hotel Scandic Wrocław.

Dokonaj rezerwacji terminu już teraz!

Social Media

Śledź informacje w naszych mediach społecznościowych, aby dowiadywać się na bieżąco o ciekawych daniach, intrygujących ofertach i pysznych możliwościach spędzenia wolnego czasu w naszym smakowitym zakątku Wrocławia.

W całym My Corner Bar & Restaurant możesz korzystać z HI-SPEED WIFI, delektować się wyjątkową kawą Fair Trade i pozwolić się wyszaleć maluchom w specjalnej strefie Kids Corner. Codziennie przygotowujemy też ciekawe koktajle, smoothie na bazie świeżych owoców i warzyw, odświeżające coolery i pełne energii drinki - także te tworzone specjalnie na Twoje zamówienie.