Sala bankietowa we Wrocławiu

Bankiety w restauracji MyCorner

– codzienne obowiązki słuzbowe nie zawsze stwarzają mozliwość pełnej integracji pracowników firmy,  a także nie służa współnym wyjściom z Klientami firmy.
Wiemy jak ważne jest zbudowanie trwałych relacji wewnątrz firmy, jak i także budowanie relacji biznesowych z kontrahentami.
Zapraszamy serdecznie do zorganizowania imprezy firmowej lub spotkania z Państwa klientami w Hotelu Scandic Wrocław oraz zjedzenia lunchu w restauracji MyCorner.

Niepowtarzalny, skandynawski charakter hotelu oraz doskonała kuchnia regionalna, wykreowana przez jej Szefa, Łukasza Zaczyńskiego, pozwolą oderwać się od obowiązków i znakomicie spędzić czas z współpracownikami lub partnerami biznesowymi.

Usytuowane w najbliższym sąsiedztwie Hotelu Scandic liczne instytucje kulturalne stwarzają takżemożliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji dla Państwa Gości, np. obejrzany wspólnie spektakl w Teatrze Capitol, wizyta w Narodowym Forum Muzyki czy też wspóny spacer do oddalonej 10 minut spacerem wrocławskiej starówki.

Hotel Scandic Wrocław jest idealnym miejsce do zroganizowania:

  • okresowych spotkań firmowych
  • przyjęć tematycznych (tradycyjnych, jak Barbórka czy współczesnych jak Halloween)
  • przyjęć świątecznych
  • gala dinners

Wypełnij formularz rezerwacyjny i zarezerwuj najbliższy wolny termin!

Social Media

Śledź informacje w naszych mediach społecznościowych, aby dowiadywać się na bieżąco o ciekawych daniach, intrygujących ofertach i pysznych możliwościach spędzenia wolnego czasu w naszym smakowitym zakątku Wrocławia.

W całym My Corner Bar & Restaurant możesz korzystać z HI-SPEED WIFI, delektować się wyjątkową kawą Fair Trade i pozwolić się wyszaleć maluchom w specjalnej strefie Kids Corner. Codziennie przygotowujemy też ciekawe koktajle, smoothie na bazie świeżych owoców i warzyw, odświeżające coolery i pełne energii drinki - także te tworzone specjalnie na Twoje zamówienie.