Imprezy dla dzieci

Imprezy dla dzieci w KidsCorner

-w  MyCorner przygotowujemy takze imprezy dla dzieci.
Dla maluchów przygotowaliśmy specjalną ofertę, która uwzględnia specyfikę upodobań smakowych, a także pragnienie dobrej zabawy oraz żywiołową naturę dzieciaków.
Kącik KidsCorner to wydzielona część dla najmłodszych, ozdobiona pracami, wykonanymi przez naszych małych Gości i zaopatrzona w :

  • play station i telewizor,
  • bajki i książki dla dzieci,
  • kolorowanki,
  • zabawki edukacyjne.

Naszym najmłodszym Klientom zapewniamy specjalnie wydzieloną strefę do siedzenia.
W restauracji znajduje się również miejsce do przewijania, zapewniające dyskrecję i komfort zarówno rodzicom, jak i maluchom.

Imprezy dla dzieci w KidsCorner – pyszności dla najmłodszych

KidsCorner to świat dzieci, w którym rządzą maluchy. To właśnie ich podniebieniom stara się dogodzić nasz szef kuchni, Łukasz Zaczyński (prywatnie ojciec dwójki dzieci), przygotowując magiczne przekąski i dania główne.
Któż zdoła oprzeć się smakowitemu rosołowi z makaronem w kształcie zwierząt czy też mini burgerom z sałatką caprese?
Specjalnie na imprezę dla dzieci proponujemy także przygotowanie naleśnikowego przyjęcia dla prawdziwych łasuchów. Pieczemy również pyszne ciasta.

Potrawy serwowane w KidsCorner komponowane są nie tylko z myślą o gustach łakomczuchów czy niejadków, ale także z troską o jakość potraw.
Wszystkie danie przygotowujemy bazując na świeżych produktach od lokalnych i sprawdzonych dostawców – współpracujemy z wieloma gospodarstwami ekologicznymi.

Naszym najmłodszym Klientom serwowujemy dania, które podajemy im w kolorowej zastawie.
Kubki, talerze i sztućce wykonane są z bezpiecznego dla dzieci plastiku.
Świetnym dopełnieniem uroczystego wieczoru są także upominki dla dzieci, które każdorazowo przygotowujemy dla wszystkich uczestników wydarzenia.

Imprezy dla dzieci w MyCorner

W MyCorner organizujemy:

  • urodziny,
  • komunie,
  • Mikołajki,
  • inne imprezy okolicznościowe dla dzieci.

Spełniamy marzenia naszych najnmłodszych Gości, przygotowując dla nich imprezę tematyczną, z wyraźnie zaznaczonym tematem przewodnim.
Do tego celu możemy wykorzystać salę restauracyjną, z miejscem na 100 osób, jak i sale hotelu Scandic, mieszczące nawet do 300 osób.

Szukasz idealnego miejsca na wymarzoną imprezę dla swojej pociechy?
Zapytaj o wolny termin już teraz, podając nam w formularzu niezbędne informacje, potrzebne nam do rozpoczęcia przygotowań, takie jak: data, ilość osób, rodzaj planowanej imprezy.

Social Media

Śledź informacje w naszych mediach społecznościowych, aby dowiadywać się na bieżąco o ciekawych daniach, intrygujących ofertach i pysznych możliwościach spędzenia wolnego czasu w naszym smakowitym zakątku Wrocławia.

W całym My Corner Bar & Restaurant możesz korzystać z HI-SPEED WIFI, delektować się wyjątkową kawą Fair Trade i pozwolić się wyszaleć maluchom w specjalnej strefie Kids Corner. Codziennie przygotowujemy też ciekawe koktajle, smoothie na bazie świeżych owoców i warzyw, odświeżające coolery i pełne energii drinki - także te tworzone specjalnie na Twoje zamówienie.