Imprezy firmowe i wynajem sal we Wrocławiu

Imprezy firmowe i wynajem sal we Wrocławiu

– organizując imprezy firmowe i wynajmując sale, budujemy pozytywną i twórczą atmosferę do spotkania biznesowego oraz wspólnej zabawy, okraszoną elegancją i przyprawioną nutą oryginalności.
W stylowej scenerii restauracji MyCorner zorganizujemy dla Państwa :

  • spotkanie biznesowe,
  • wigilię firmową,
  • jubileusze i imprezy firmowe,
  • degustacje win bądź wybranych alkoholi.

Wybór miejsca imprezy firmowej

Sala restauracyjna MyCorner może pomieścić do 100 osób. Połączona z nią przestrzeń barowa zwiększa tę liczbę o dodatkowe 40 osób, co daje ogromne możliwości zorganizowania imprezy firmowej.
Układ stolików dostosujemy do przewidywanej liczby gości,  w układzie na 2-8 osób. Pozwala nam to na dużą swobodę i dowolność w aranżacji przestrzeni.
Elegancko i nowocześnie urządzone wnętrza restauracji dostosowujemy do każdego charakteru eventu, uwzględniając miejsce na ewentualne atrakcje, jak: część taneczna, występy sceniczne, przemówienia, itp.

Jeśli poszukujesz rzetelnego partnera do organizacji imprezy firmowej, możesz liczyć na nasze wsparcie i kreatywność.
Z zakresie aranżacji wnętrza czy też atrakcji uświetniających spotkanie proponujemy Państwu:

  • prezentację i degustację win czy też innych wybranych przez Państwa alkoholi,
  • kulinarne wieczory tematyczne, z cyklu MyCorner Taste,
  • wybraną pozycję menu degustacyjnego.

Jesteśmy otwarci na realizację każdego pomysłu naszych Klientów, dlatego w MyCorner tak chętnie organizujemy różnego rodzaju występy artystyczne oraz inne formy atrakcji, zaaranżowane we własnym zakresie przez naszych Gości.
Na wyposażeniu obiektu znajduje się: profesjonalne nagłośnienie, ekran, projektor.
Wnętrza restauracji i baru są klimatyzowane, co zapewnia komfort wszystkim uczestnikom wydarzenia.

Imprezy firmowe z indywidualnie dopasowanym menu

W trakcie imprez firmowych przygotowujemy menu a’la carte.
Danie przygotowywane są na bazie sezonowych, świeżych produktów, które pozyskujemy od lokalnych dostawców, takich jak: jak Maciejowy Sad
czy też lokalne Sery Łomnickie.
Niepowtarzalne receptury przyrządzania regionalnych produktów decydują o oryginalnym charakterze proponowanych przez nas dań oraz ich nietuzinkowym smaku. Umożliwiamy przygotowanie menu degustacyjnego oraz zbudowanie całej koncepcji kulinarnej spotkania, wokół wybranego przez Państwa motywu przewodniego.
Na Państwa prośbę zrealizujemy spotkanie zgodnie z ideą wspólnego stołu, a także realizujemy usługi cateringowe poza restauracją MyCorner.

Szukasz najlepszego miejsca na organizację imprezy firmowej?
Wypełnij formularz kontaktowy, podając nam najważniejsze informacje na temat wydarzenia: planowana data eventu, przewidziana liczba osób, charakter imprezy firmowej.
Niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą  i rozpoczniemy przygotowania do zorganizowania najlepszej imprezy firmowej, na której do tej pory byłeś.

Oferujemy obsługę w języku polskim oraz angielskim.

 

Social Media

Śledź informacje w naszych mediach społecznościowych, aby dowiadywać się na bieżąco o ciekawych daniach, intrygujących ofertach i pysznych możliwościach spędzenia wolnego czasu w naszym smakowitym zakątku Wrocławia.

W całym My Corner Bar & Restaurant możesz korzystać z HI-SPEED WIFI, delektować się wyjątkową kawą Fair Trade i pozwolić się wyszaleć maluchom w specjalnej strefie Kids Corner. Codziennie przygotowujemy też ciekawe koktajle, smoothie na bazie świeżych owoców i warzyw, odświeżające coolery i pełne energii drinki - także te tworzone specjalnie na Twoje zamówienie.