• Późne śniadanie w My Corner

    Pyszne śniadania w formie a'la Carte przygotowane i podane z myślą o tych, którzy zamiast spać wolą imprezować.
    Wpadnij i skosztuj mocnej kawy, świeżo wyciśniętego sok z grejpfruta lub orzeźwiającego, pełnego witamin i energii koktajlu.

    Specjalne MENU śniadaniowe serwowane w każdy weekend (So-Nd) od godziny 11:00 do 14:00

ŚNIADANIA

Od poniedziałku do piątku pomożemy Ci energetycznie rozpocząć dzień od godz. 6:30 do godz. 9:30,
a w weekendy i święta od godz. 7:00 do 11:00.
Zapraszamy na bogaty bufet śniadaniowy, w którym znajdziesz produkty typowe dla kuchni polskiej oraz europejskiej. Czeka na Ciebie 101 produktów, z których każdy skomponuje swoje ulubione śniadanie. Każdego dnia przygotowujemy go ze zdrowych i naturalnych produktów – przetworów mlecznych z jednej z najlepszych lokalnych mleczarni, wysokiej jakości wyrobów wędliniarskich, smacznych i pachnących naturą miodów z Dolnego Śląska oraz soków dostarczanych przez miejscowych sadowników…
Zapraszamy także na śniadania biznesowe, które zjesz w otoczeniu wszystkiego co w biznesie niezbędne - dyskretna obsługa, przyjazne wnętrza, szybki, bezprzewodowy internet.

Social Media

Śledź informacje w naszych mediach społecznościowych, aby dowiadywać się na bieżąco o ciekawych daniach, intrygujących ofertach i pysznych możliwościach spędzenia wolnego czasu w naszym smakowitym zakątku Wrocławia.

W całym My Corner Bar & Restaurant możesz korzystać z HI-SPEED WIFI, delektować się wyjątkową kawą Fair Trade i pozwolić się wyszaleć maluchom w specjalnej strefie Kids Corner. Codziennie przygotowujemy też ciekawe koktajle, smoothie na bazie świeżych owoców i warzyw, odświeżające coolery i pełne energii drinki - także te tworzone specjalnie na Twoje zamówienie.