Szef kuchni poleca

Łukasz Zaczyński, szef kuchni w MyCorner i kucharz z powołania, Absolwent Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu.

Przygodę z gotowaniem, którą rozpoczął wiele lat temu przerodził w prawdziwą pasję i do dzisiaj kreuje, udoskonala i pogłębia swoje umiejętności. Praktykował u najlepszych Szefów Kuchni w Polsce oraz w Danii i Irlandii.

Łukasz Zaczyński w niezwykły sposób połączył przyjemne z pożytecznym i jak sam mówi: „Nie żyję z gastronomii, tylko dla gastronomii”.
Nasz szef kuchni dba o jakość i doskonały smak potraw, gwarantując także wspaniały sposób ich podania i niezapomniane doznania kulinarne.

Odkryj pasję Łukasza w jego daniach, które podajemy w restauracji MyCorner!

Social Media

Śledź informacje w naszych mediach społecznościowych, aby dowiadywać się na bieżąco o ciekawych daniach, intrygujących ofertach i pysznych możliwościach spędzenia wolnego czasu w naszym smakowitym zakątku Wrocławia.

W całym My Corner Bar & Restaurant możesz korzystać z HI-SPEED WIFI, delektować się wyjątkową kawą Fair Trade i pozwolić się wyszaleć maluchom w specjalnej strefie Kids Corner. Codziennie przygotowujemy też ciekawe koktajle, smoothie na bazie świeżych owoców i warzyw, odświeżające coolery i pełne energii drinki - także te tworzone specjalnie na Twoje zamówienie.